Заходи Інституту

Заходи

Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН,

що відбулись 13 – 17 травня 2019 року

1. Участь у семінарі «Зберігання біологічного матеріалу у сучасних кріобанках», м. Київ, БіоЛабТех ЛТД (16 травня).

2. Участь у ХІV Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих учених та спеціалістів «Історія освіти, науки і техніки в Україні», м. Київ, Національна наукова сільськогосподарська бібліотека НААН (17 травня).

3. Участь у круглому столі «Наукова молодь в умовах інтеграції України в міжнародний освітній та дослідницький простір: сучасний стан, проблеми, перспективи», м. Київ, Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського (17 травня).

       4. Участь у Міжнародному форумі молодих науковців та дослідників  «SCIENCE AND STUDY», м. Київ, Президія НАН (17-18 травня).

5. Виставка публікацій результатів наукових досліджень та практичних розробок співробітників інституту, присвячена проведенню ХІІІ Всеукраїнського фестивалю науки (14-21 травня).

6. Участь у міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми виробництва і переробки продовольчої сировини та якість і безпечність харчових продуктів», м. Житомир, Житомирський національний агроекологічний університет (16 травня).

7. Участь у роботі регіональної комісії з атестації суб’єктів племінної справи у тваринництві Волинської області (15-16 травня).

8. Участь у міжнародному науково-практичному семінарі «Актуальні проблеми технологій виробництва продукції скотарства» у рамках міжнародної програми академічної мобільності Ерасмус+, м. Київ, Національний університет біоресурсів та природокористування України (14-15 травня).

9. Робоча зустріч з керівництвом Кінологічного Центру «Бест Френд», м. Київ,  щодо проведення робіт з кріоконсервації сперми кобелів та перспектив штучного осіменіння собак (14 травня).

10. Проведення для спеціалістів ДП «Чайка», філія «Чемер», с. Новий шлях, Козелецький р-н, Чернігівська обл. семінару на тему «Проблемні питання відтворення у молочному стаді великої рогатої худоби» (13 травня).

11. Участь у семінарі з практичним тренінгом «Проблематика ГМО для українського ринку виробників сої та продукції переробки», м. Київ, конференц-зал Наукового центру превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки ім. академіка Л.І.Медведя (14 травня).

12. Участь у навчанні з підвищення кваліфікації наукових працівників в ННЦ «Інститут аграрної економіки» за спеціальністю «економіка аграрного виробництва» (13-16 травня).

 

Заходи

Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН,

що плануються 20 – 24 травня 2019 року

1. Проведення ХVІІ Всеукраїнської наукової конференції молодих учених і аспірантів з міжнародною участю «Актуальні дослідження з проблем розведення, генетики та біотехнології у тваринництві» (20 травня).

2. Проведення міжнародної науково-практичної конференції «Методологічні аспекти розведення, генетики і біотехнології у тваринництві», присвяченій вшануванню 80-ї річниці від дня народження академіка УААН В. П. Бурката (21 травня).

3. Участь в засіданні Європейського регіонального відділення FAO з питань оцінки і збереження ех-situ та in-situ генетичних ресурсів, Королівство Іспанія, Мадрид (21-24 травня).

4. Ознайомлення студентів І курсу коледжу Київського міжнародного університету з теоретичними основами і практичним використанням генетичних методів у системі ідентифікації організмів та проведенням популяційного аналізу (24 травня).

5. Проведення навчання з підвищення кваліфікації наукових працівників установ НААН та науково-педагогічних працівників аграрних закладів вищої освіти за спеціальностями «розведення та селекція тварин» і «генетика сільськогосподарських тварин» (20-24 травня).

6. Участь у Молочному форумі 2019,  м. Львів, ЛНУВМ і БТ ім. С.З.Гжицького, (23-24 травня).

7. Проведення курсу лекції для аспірантів інституту (22-24 травня).

8. Проведення засідання методичної комісії з розгляду методик та робочих програм аспірантів (24 травня).

9. Участь у навчанні з підвищення кваліфікації наукових працівників в Інституті біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН за спеціальністю «біотехнологія» (20-24 травня).