Заходи Інституту

  Заходи

Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН,

що відбулись 11 – 15 листопада 2019 року

1. Взято участь у Міжнародному науковому конгресі до Всесвітнього дня науки, м. Київ, Президія НАН України (10-11 листопада).

2. Проведено навчальну практику з генетики та основ селекції для студентів-біологів 4-го курсу природничо-технологічного факультету ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» МОН України  (14 листопада).

3. Надано консультації фахівцям Департаменту агропромислового розвитку Київської ОДА з питань подання інформації щодо використання бугаїв м'ясних порід для природного парування маточного поголів'я (13 листопада).

4. Взято участь у V-тій просвітницький зустрічі «Міжнародний досвід та вітчизняні можливості розвитку інноваційної діяльності за напрямом «Біотехнологія» з навчально-просвітницького циклу “Від ідеї – до дії” (“From Idea – to Action”), м. Київ,  Міністерство освіти та науки України (12 листопада).

5. Проведено робочу нараду із спеціалістами СФГ «Бах і сім’я», с. Забуяння, Макарівський р-н, Київська обл. з метою продовження робіт з цитогенетичного моніторингу стада овець романівської породи, що розводиться в даному господарстві. Проведено відбір проб біологічного матеріалу для генетичних досліджень (11 листопада).

6. Взято участь у V-тій зустрічі ембріологів «Ембріологічні вечори», м. Київ (13 листопада).

 Заходи

 Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН,

що плануються 18 – 22 листопада 2019 року

1. Участь у навчанні шостого сезону в стартап школі Sikorsky Challenge, м. Київ, Київській політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорского (19-21 листопада).

2. Проведення робочої зустрічі із співробітниками відділу палеонтології Національного науково-природничого музею з питань еволюції диких коней  (20 листопада).

3. Участь у науково-практичному семінарі «Бонітування великої рогатої худоби» на базі ТОВ АФ «Сагайдацька», с. Докучаєве, Устимівський р-н, Кіровоградська обл. (19 листопада).

4. Проведення семінару та надання науково-практичних консультацій спеціалістам ДП «Чайка», філія «Дударків», с. Дударків, Бориспільський р-н, Київська обл. з питань профілактики та лікування захворювань репродуктивної системи корів та телиць  (21 листопада).

5. Надання консультацій спеціалістам ДП «ДГ ІТСР «Асканія-Нова» щодо відбору генетичного матеріалу свиней для довготривалого зберігання у генофондовому банку ІРГТ ім. М.В.Зубця НААН (18 листопада).