Заходи Інституту

 

Заходи

Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН,

що плануються 21 – 25 січня 2019 року

1. Участь у засіданні організаційного комітету з проведення XIV Міжнародної наукової конференції «Фактори експериментальної еволюції організмів», присвяченої 140-річчю від дня народження видатного генетика і селекціонера, академіка В.Я. Юр’єва (м. Київ, 15–20 вересня 2019 р.) (24 січня).

2. Проведення скайп-конференції з доктором генетики Florian Leiber, Інститут Біології, Швейцарія  (Research Institute of Organic Agriculture,Switzerland) з метою організації співпраці у проведенні генетичних досліджень сільськогосподарських тварин (21 січня).

3. Проведення круглого столу з науковцями кафедри технологій у птахівництві, свинарстві та вівчарстві факультету тваринництва та водних біоресурсів Національного університету біоресурсів та природокористування України щодо удосконалення температурного режиму інкубації яєць курей кросу «КОББ-500» (22 січня).

4. Проведення круглого столу з спеціалістами-тваринниками ДП «ДГ «Шевченківське» Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків НААН щодо здійснення обстеження стада корів та підготовки матеріалів для закріплення бугаїв за маточним поголів’ям (21-23 січня).