Заходи Інституту

Заходи

Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН,

що відбулись 21 – 25 травня 2018 року

1. Проведено науково-методологічний семінар із спеціальностей розведення та селекція тварин, генетика для аспірантів та докторантів інституту (21-23 травня).

2. Проведено ХVІ Всеукраїнську наукову конференцію молодих учених і аспірантів «Актуальні дослідження з проблем розведення, генетики та біотехнології у тваринництві», присвячену вшануванню 80-ї річниці від дня народження академіка НААН Михайла Васильовича Зубця (24 травня).

3. Проведено науково-практичний семінар з міжнародною участю «Використання чистопорідного розведення і міжпорідного схрещування для генетичного поліпшення сільськогосподарських тварин», присвячений вшануванню 80-ї річниці від дня народження академіка НААН Михайла Васильовича Зубця (25 травня).

4. Взято участь у «Молочному форумі – 2018», м. Львів, Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького (23-24 травня).

 

Заходи

Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН,

що плануються 29 травня – 1 червня 2018 року

1. Участь у семінарі "Інноваційні методи у клітинній біології", м. Київ, конференц-зал IQ BUSINESS CENTR (29 травня).

2. Участь у конференції «Генетика в репродукції», м. Київ, UBI конференц-хол (31 травня).

3. Участь у курсах підвищення кваліфікації в сфері публічних закупівель (31 травня – 1 червня).

4. Проведення засідання вченої ради (1 червня).

5. Організація проведення для аспірантів інституту іспитів з іноземної мови (29 травня).

6. Проведення науково-практичного семінару для спеціалістів філії «Чемер» ДП "Чайка", с. Новий Шлях, Козелецький р-н, Чернігівська обл. щодо профілактики та лікування гінекологічних захворювань у корів і телиць (30 травня).

7. Проведення для спеціалістів ДП «ДГ імені 9 січня» Інститут свинарства і АПВ НААН семінару-навчання з ведення автоматизованого племінного обліку в стаді великої рогатої худоби (29-30 травня).

8. Надання науково-практичних консультацій спеціалістам СТзОВ «Надія», м. Бахмач, Чернігівська обл. з питань селекції молочної худоби та ведення племінного обліку (30 травня).