Заходи Інституту

 

Заходи

 

Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН,

 

що відбулись 12 – 16 лютого 2018 року

 

1. Участь у семінарі «Розширення можливостей наукового пошуку та популярізації власних досліджень за допомогою платформи Web of Scince», Національний університет біоресурсів і природокористування України (14 лютого).

 

2. Участь у методичному семінарі для заявників конкурсу Ф83 – конкурсу наукових проектів молодих вчених, Міністерство освіти і науки України (15 лютого).

 

3. Участь у науковому семінарі з біоінформатики, Інститут молекулярної біології та генетики НАН України (14 лютого).

 

4. Проведено семінар з керівниками та спеціалістами господарства «Бах і сім’я», с. Забуяння, Макарівський р-н, Київська обл. щодо аналізу результатів  цитогенетичного моніторингу овець романівської породи (14 лютого).

 

5. Проведено на базі  ТОВ «Острійківське», с. Острійки,  Білоцерківський р-н, Київська обл. тренінг «Сексована сперма – інновація у молочному скотарстві на етапі управління відтворенням стада» (15 лютого).

 

6. Надано науково-практичні консультації спеціалістам СТОВ «Агросвіт», с. Матюші, Миронівський р-н, Київська обл. з питань селекції та розведення великої рогатої худоби (15 лютого).

 

7. Проведено спільно з компанією «Байєр» семінар «Сорти сої та їх правильний підбір», ТОВ «Еліта», смт. Терезине, Білоцерківський р-н, Київська обл. (13 лютого).

 

 

 

Заходи

 

Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН,

 

що плануються 19 – 23 лютого 2018 року

 

1. Участь в виставці Agro Animal Show 2018, м. Київ, Міжнародний виставковий центр (21-23 лютого). 

 

2. Участь у проведенні курсів з підвищення кваліфікації спеціалістів ДПДГ мережі НААН з проблем відтворення сільськогосподарських тварин, м. Черкаси, ПрАТ НВО «Прогрес» (19-22 лютого).

 

3. Доповідь на засіданні Бюро Президії НААН «Стан та перспективи досліджень в селекції сільськогосподарських тварин за використання методів молекулярної біології» (21 лютого).

 

4. Надання консультацій спеціалістам СТОВ "Ратнівський аграрій", с. Якушів, Ратнівський р-н, Волинська обл. щодо підготовки матеріалів для допуску бугаїв м'ясних порід до природного парування маточного поголів'я у 2018 році (20 лютого).

 

5. Участь у другій міжнародній конференції «Українська соя: органічна і традиційна», м. Київ, Міжнародний виставковий центр (21 лютого).