Семінар-навчання для слухачів ДНЗ «Школа підвищення кваліфікації спеціалістів по розведенню сільськогосподарських тварин та племінній справі» Мінагрополітики України

 

perepidgotovka-610x400 1

26 вересня 2019 року в Інституті розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця НААН відбулося навчання «Ведення автоматизованого племінного обліку у стадах з розведення великої рогатої худоби» для спеціалістів по розведенню сільськогосподарських тварин та племінній справі. Під час навчання питання з вимог до реєстрації облікових показників тварин стада, ведення автоматизованого племінного обліку, використання форм обліку, реєстрації стану здоров’я тварин, ветеринарних заходів та синхронізації охоти висвітила кандидат с.-г. наук Олена Василівна Сидоренко. Також слухачам лекції з розведення, селекція та біотехнологія тварин провели кандидати наук Андрій Петрович Кругляк, Дмитро Миколайович Басовський, Оксана Василівна Щербак. Слід зазначити, що по закінченню навчання слухачі долучились до жвавого обговорення представленого матеріалу. 

Слухачам також проведено ознайомлення із об’єктом, що становить національне надбання НААН – Банк генетичних ресурсів тварин ІРГТ ім. М.В.Зубця НААН. Було представлено головні особливості забезпечення надійного довгострокового збереження сперми, ооцитів, ембріонів, соматичних клітин сільськогосподарських тварин. Під час ознайомлення із Банком генетичних ресурсів тварин ІРГТ ім. М.В.Зубця НААН у відвідувачів виникали запитання, на які вони отримали вичерпні відповіді.