16 вересня 2024 року Інститут розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця гостинно відкрив двері і розпочав освітній процес з підготовки докторів філософії за спеціальностями 091 «Біологія та біохімія» і 204 «ТВППТ» для вступників поточного року навчання в аспірантурі.

   З вступним словом перед аспірантами виступив директор Інституту ОСТАП ЖУКОРСЬКИЙ, окресливши особливості навчання за відповідними освітньо-науковими програмами для здобуття необхідних компетентностей, а також написання й захисту дисертаційної роботи. Наголошено на тому, що завершення навчання в аспірантурі узгоджується з отриманням здобувачами   диплому доктора філософії.

   Для здобувачів вищої освіти, які будуть навчатися за ОНП «Біологія», доктором сільськогосподарських наук, професором, академіком НААН, першим заступником директора з наукової роботи СВІТЛАНОЮ КОВТУН проведена відкрита лекція з навчальної дисципліни «Біологія тварин» на тему: «Біологія тварин – історія розвитку науки та її роль у створенні нових порід сільськогосподарських тварин з бажаними ознаками продуктивності», а доктором сільськогосподарських наук, професором, головним науковим співробітником відділу генетики та біотехнології КИРИЛОМ КОПИЛОВИМ – з навчальної дисципліни «Генетика з основами молекулярної біології у тваринництві» на тему: «Генетика – історія розвитку та її значення».

   Завідувачка відділу генетичних ресурсів тварин, кандидат сільськогосподарських наук, ст. науковий співробітник ОЛЕНА СИДОРЕНКО провела відкриту лекцію здобувачам вищої освіти ступеня доктора філософії спеціальності 204 «ТВППТ» з навчальної дисципліни «Сучасні технології виробництва і переробки продукції тваринництва» на тему: «Сучасний стан і перспективи розвитку технології виробництва і переробки продукції тваринництва».

   Лектори акцентували увагу на меті й основних завданнях навчальних дисциплін, які відносяться до циклу спеціальної фахової підготовки аспірантів, сформованих компетентностях та можливості використання отриманого рівня знань і програмних результатів при написанні дисертаційної роботи, а також на практиці роботи майбутнього фахівця в галузі тваринництва та біології.

   Бажаємо успіхів сьогоднішнім аспірантам в освітньо-науковому процесі і маємо надію, що після успішного захисту дисертації вони поповнять лави науковців Інституту та  вирішать проблему забезпечення попиту населення якісною продукцією тваринництва.